Logowanie

Rejestracja

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Zarejestruj

Targi technologii obróbki metali EMO Hannover w dniach 16-21.09.2013

16.09.2013

Szanowni Państwo,

w dniach 16 – 21 września 2013 wiodące na świecie targi technologii obróbki metali EMO Hannover otwierają swoje wrota dla wszystkich odwiedzających.

Pod hasłem „Intelligence in Production” blisko 2.000 firm z całego świata zaprezentuje kompletne spektrum w  łańcuchu produkcyjnym poczynając od obrabiarek, poprzez precyzyjne narzędzia aż po automatyzację transportu i elektronikę przemysłową.

Ze względu na doskonałe pokrycie potrzeb branży, międzynarodowe targi EMO Hannover stały się miejscem spotkania dostawców i użytkowników z najwyższym poziomem kompetencji. Uczestnictwo w targach tworzy wyjątkową okazję do zawarcia znaczących kontaktów biznesowych oraz zapoznania się ze wszystkimi nowinkami ze świata obróbki metali.

Wschodni Klaster Odlewniczy „KOM-CAST” otrzymał od organizatora targów pulę bezpłatnych drukowanych biletów wstępu na targi EMO 2013. (bilety prześlemy Państwu pocztą tradycyjną).

Bilet upoważnia do udziału w jednym wybranym dniu targów EMO – jeżeli zdecydują się Państwo na udział w więcej niż jednym dniu targów, doślemy dodatkowy link z biletami. W tym przypadku prosimy o kontakt  z:

Agata Falek

TEMA Technologie Marketing AG
Communications to Success

Theaterstr. 74
52062 Aachen
Germany
Tel.: +49 241 88970-65
Fax: +49 241 88970-42
Email: falek@tema.de

http://www.tema.de

Życzymy przyjemnego i owocnego pobytu w Hanowerze!                                                            

Więcej informacji na temat targów EMO znajdą Państwo na stronie: www.emo-hannover.deCzłonkowie Stowarzyszenia Producentów Komponentów Odlewniczych KOM-CAST