Wynajem powierzchni magazynowych – Kielce coraz popularniejsze

Popyt na magazyny w całej Polsce nie maleje. Branża magazynowa, jak większość innych, zmaga się z różnymi problemami – jak wysoka inflacja, brak pracowników czy rosnące ceny materiałów – ale nadal prosperuje bardzo dobrze. Większe zainteresowanie budzą też tereny do tej pory mniej popularne – jak m.in. magazyny w Kielcach. Poniżej przykładowe inwestycje oraz główne zalety tej lokalizacji.

Magazyny do wynajęcia w Kielcach

Kielce to ważne miasto, położone w południowo-wschodniej Polsce. Pełni rolę stolicy województwa świętokrzyskiego, centralnego ośrodka aglomeracji kieleckiej i regionalnego centrum – kulturalnego, gospodarczego, naukowego czy targowego. Jest też kluczowym miastem w regionie w branży logistycznej i magazynowej. Rośnie zainteresowanie deweloperów terenami wokół Kielc.

Hale magazynowe w Kielcach – połączenia drogowe dużą zaletą

Plusem tej lokalizacji są wygodne połączenia drogowe czy kolejowe z innymi regionami. Sieć drogowa składa się z dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych, gminnych i wewnętrznych. Przez Kielce biegną też ważne drogi wojewódzkie, ale także międzynarodowe i krajowe – jak m.in. 7 i S7 Gdańsk – Elbląg – Warszawa – Radom – Kielce (zachodnia obwodnica miasta) – Kraków – Chyżne, 73 Wiśniówka – Kielce – Busko Zdrój – Tarnów – Pilzno – Jasło, 74 i S74 Wieluń – Piotrków Trybunalski – Sulejów – Kielce – Opatów – Szczebrzeszyn – Zamość – granica polsko-ukraińska. To również bardzo ważne miasto ze względu na połączenie graniczne z Ukrainą w Zosinie.

Wynajem magazynu – Kielce. Przykładowe inwestycje

Panattoni Park Kielce. To trzy nowoczesne hale z powierzchnią magazynową w Kielcach, a właściwie tuż pod miastem. Centrum leży na trasie z Warszawy do Krakowa, dosłownie przy granicy administracyjnej Kielc, w pobliżu drogi ekspresowej S7 (Gdańsk – Kraków). Jest też możliwość kształtowania modułów w zależności od potrzeb klientów z różnych branż. Całkowita powierzchnia magazynowa w Panattoni Park Kielce wynosi 67 475 mkw. Jest to kolejny obiekt z powierzchnią magazynową w ofercie Panattoni w województwie świętokrzyskim w południowo-wschodniej Polsce.

7R Park Kielce. Nowoczesny park magazynowy w Kielcach, dostarcza około 62 000 m kw. Znajduje się przy węźle Kielce Południe, niedaleko drogi ekspresowej S7. Ważną zaletą tego obiektu jest sąsiedztwo Kielc, czyli największego miasta i stolicy regionu – odległość między magazynami a Kielcami to jedynie 13 km. Moduły w parku 7R Park Kielce dostosowane są do wymagań danej branży i konkretnej firmy.